март, 2018 ел
пәнҗешәмбе

24 мартта Лаеш шәһәре мәдәният йортында ачык республика телевизион эстрада сәнгатенең яшьләр фестиваленең зона этабы гала-концерты булачак. Сезнең һәркайсыгыз әлеге грандиоз вакыйганың тамашачысы була аласыз. Билетлар район мәәният йорты кассасында. Игътибар! Билетлар бары 23 мартта гына сатылачак.!

Гала-концерт 18.00дә башлана, билет бәясе 150 сум.

Районның  матбугат хезмәте җитәкчесе Рәсим Хаҗиев «Аргументы и Факты - Казань» ЧҖҖ генераль директоры Артём Тюрин белән очрашты. Яклар Лаеш районы белән «Аргументы и Факты» газетасының нәтиҗәле хезмәттәшлеге мәсьәләсе турында фикер алыштылар.

Бүген Пүрәүдә яшәүче тыл хезмәтчәне, Бөек Ватан сугышында катнашучының тол хатыны Галиева Нәгыймә хәбибулла кызы үзенең 90 яшьлек юбилеен билгеләп үтә. Аны бу истәлекле дата белән котларга район Советы аппараты җитәкчесе Илнар Хантимеров килде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: