Хөрмәтле район халкы! Игътибар итегез! Белдерү!

2021 елның 2 ноябре, сишәмбе

Россия Федерациясе Президентының «Россия Федерациясе территориясендә 2021 елның октябрь – ноябрь айларында эшләми торган көннәр билгеләү турында» 20.10.21 ел, № 595 Указы нигезендә, Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча № 4 районара ИФНС хәбәр итә, 01.11.2021-03.11.20021 чорда салым түләүчеләрне шәхси кабул итү һәм аларга хезмәт күрсәтү туктатылачак.
Әлеге чорда барлык корреспонденцияне телекоммуникацион элемтә каналлары (ТКС), «физик зат салым түләүченең шәхси кабинеты», «юридик зат салым түләүченең шәхси кабинеты», «шәхси эшмәкәр салым түләүченең шәхси кабинеты», Россия Почтасы аша почта аша җибәрергә мөмкин.
Барлык корреспонденцияне, шул исәптән салым органына салым түләүчеләрдән кәгазьле кәгазьдә килгән салым һәм бухгалтерлык хисапларын кабул итү бокс аша башкарылачак.

Россия ФСХнең ТР буенча 4нче МРИ

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: